اجاره تخت بیمارستانی طبق قرارداد

۸,۰۰۰,۰۰۰ ریال
افزودن به لیست دلخواه
-+

نحوه اجاره تخت بیمارستانی :

اجاره تخت بیمارستانی یکی دیگر از خدمات ارزنده پیشگامان طب اقاقیا در راستای رفاه حال خانوده محترم بیماران جهت بهبود حالشان است. اجاره تخت بیمارستانی با توجه به بالا بودن هزینه خرید تخت بیمار بسیار مرقون به صرفه بوده و خانواده ها میتوانند با اجاره تخت بیمارستانی در هزینه های خود صرفه جویی کنند.

 تخت بیمارستانی تختی است که جهت رفاه حال بیماران طراحی و ساخته می گردد. اگرچه نام آن بیمارستانی است اما امروزه بسیاری آن را برای استفاده بیماران و عزیزان خود در منازل استفاده می کنند. یک تخت بیمارستانی حتما می بایست دارای ویژگی های زیر باشد:

۱- ارتفاع کلی تخت ، قسمت سری تخت و قسمت پایین تخت قابل تنظیم باشد.

۲- دارای ریل ها و حفاظ های کناری قابل باز و بسته شدن باشد.

۳- دارای کنترل کننده هایی برای تنظیم اتوماتیک پارامترهای تخت باشد.

انواع تخت های بیمارستانی :

۱- تخت های بیمارستانی مکانیکی:این تخت ها ساده ترین نوع تخت های بیمارستانی هستند و برای تنظیم ارتفاع و سر و پای تخت می بایست به صورت دستی و بوسیله اهرم عمل کرد.

۲- تخت های بیمارستانی نیمه الکترونیک: در این نوع تخت ها تنظیم ارتفاع تخت به صورت دستی است اما تنظیم سری و پای تخت به صورت برقی انجام می گیرد. 

۳- تخت های بیمارستانی الکترونیکی (فول) : در این تخت ها تنظیم ارتفاع کلی تخت به همراه تنظیمات سر و پای تخت به صورت اتوماتیک انجام می گیرد.

انواع تخت های بیمارستانی الکترونیکی که در دسترس میباشد.

   به ۳ نوع تقسیم می شوند. حالتهای ایجاد شده برای بیمار و راحتی بیمار با افزایش تعداد شکن ها افزایش می یابند  . 

۱- تخت های بیمارستانی تک شکن: در این تخت ها فقط زاویه سر تغییر می کند .

۲- تخت های بیمارستانی دو شکن:در این تختها قسمت سر و پای تخت تغییر زاویه می دهند.

۳- تخت های بیمارستانی سه شکن: بهترین نوع تختهای بیمارستانی هستند وعلاوه بر سر و پای تخت یک قسمت متحرک دیگر در مابین این دو قرار دارد.

امروزه که استفاده از تختهای بیمارستانی در منازل نیز مرسوم و مطلوب می باشد تا عزیزان ما در منزل نیز در راحتی کامل باشند در نظر گرفتن چند نکته در انتخاب تختهای بیمارستانی حائز اهمیت می باشد. اجاره تخت بیمارستانی
اگر بیمار شما فردی سالخورده می باشد که مدت زمان زیادی را در طول روز بر روی تخت سپری خواهد کرد حتما به شما توصیه می کنیم که از مدل های الکترونیکی سه شکن استفاده نمایید. تختهای سه شکن تمامی حالتهای نشستن ، دراز کش و نیمه درازکش را برای بیمار فراهم می آورد.

۱- بالا و پایین تخت بیش از اندازه بلند نباشند تا بیمار به راحتی قادر به مشاهده محیط اطراف خود باشد. 

۲- مدت زمانی که بیمار شما قرار است از تخت استفاده کند مهم است. در واقع به شما توصیه می کنیم در صورتی که بیمار مدت زمان طولانی از تخت استفاده خواهد کرد حتما بهترین مدل را در نظر بگیرید

لذا جهت اجاره تخت بیمارستانی و یا خرید تخت بیمارستانی می توانید با ما تماس حاصل فرمایید. 

۵۵۴۳۵۰۶۳ --- ۰۹۱۲۵۴۶۷۱۴۲

Share this

آدرس :تهران جنوب به شمال اتوبان نواب قبل از پل کمیل ساختمان کالای پزشکی ایران (اقاقیا)واحد ۱۲۱ 

شرکت پیشگامان طب اقاقیا

تلفکس :   ۰۲۱۵۵۴۳۵۰۶۳ 

تلفن همراه:  ۰۹۱۲۰۵۰۶۶۱۴   , ۰۹۱۲۵۴۶۷۱۴۲

ایمیل: ptaghaghia@gmail.com

وب سایت: www.ptaghaghia.ir